‘Gel ! Ne olursan ol yine gel ! ‘ diyen hoşgörü üstadı Hz. Mevlana’nın yaradana olan aşkını ve muhabbetini simgeleyen bir zikir şeklidir Sema.

Tecrübeli semazenlerimizle sema kültürümüzü yaşatmaya devam ediyoruz.

                                                                

Kutlu doğum programları, Ramazan ayı etkinlikleri, özel geceler, firma açılışları, düğün ve sünnet gibi etkinliklerinizde Semazenlerimizi davet edebilirsiniz.

Her bütçeye uygun organizasyon paketlerimiz mevcuttur. Size en uygun paketi belirlemek için lütfen iletişime geçiniz

Dini Organizasyon Semazen Ekibi,

                                                                  

Son yıllarda organizasyonların hemen hemen tümünde tercih haline gelen ve Mevlevîlik denince akıllara ilk gelen semâ, musîkî eşliğinde vecde gelip hareketlenerek ve kendinden geçerek dönmeye başlayan semâzenlerimizin organizasyona kattığı büyülü coşku izlenmeye doyulmayacak bir mistik hava oluşturmaktadır.

Semâ, sembolik olarak kainatın oluşumunu, insanlığın alemde dirilişini, Allah'a olan aşk ile harekete geçmeyi, kulluğunu idrak ederek "İnsan-ı Kamil" e doğru yönelişini ifade etmektedir.

Bu nedenle sadece bir gösteri değil, aslında manevi yönden de bir çok anlam ifade eden semâ gösterisini organizasyonda tercih etmek isterseniz biz sizlere bu konuda içinde bu "Aşk" ı taşıyan ekibimizle katılmaya her zaman hazırız.

Paket programlarımız içerisinde 2, 3 ve 4 kişiden oluşan semâ gösterilerileri belirtmiş olsakta bu sayıyı sizlerin tercihine göre sınır olmaksızın arttırabilmekteyiz.

Sizlere sunduğumuz hizmetler şunlardır:Dini düğün, İslami düğün,İslami nişan, Dini düğün, Semazen grubu, İlahi grubu, Tsavvuf grubu