Kına ekibi videolarımız ;

Harem cafe kına organizasyonumuz için
tıkla...

Merve'nin kınası için tıkla...

Biz kimiz ? 

İşimizi ilk günkü heyecanıızı koruyarak büyük bir tutkuyla yapan, gelin hanımların bekar olarak

geçirecekleri son gecelerini sultanlara yakışır şekilde organize eden ve mutluluğuna ortak olmayı

hedefleyen Balıkesir’in en iyi kına organizasyonu firmasıyız..

 


Neden kına organizasyon ?

 

Kına gecesi her bayan için hayatının en özel gecelerinden biridir. Arkadaşlarınızın, yakınlarınızın ve akrabalarınızın eğlendiği, tüm misafirlerinizin gecenin sonuna kadar kaldığı bir kına gecesi hayal edin. Bu özel gecede tüm detayları emanet edebileceğiniz, sizin zevklerinizi yansıtmaya özen gösteren, tüm gece boyu yanınızda olan harika bir ekiple çalışma şansı sunuyoruz.

 

Kına Dans Ekibimizi yakından tanıyın ...

 

Kına dans ekibimiz; alanında uzman eğitmenler ve kareografistler tarafından titizlikle belirlenmiş oyunlarıyla ve yine alanında uzman kostüm tasarımcıları tarafından özenle hazırlanmış  kostümleriyle kına organizasyonları ve kına gecelerinize renk katmaya hazır.

Biz Neler yaparız ?

            Nasıl bir kına gecesi hayal ediyorsunuz ? İstediğiniz renkler, istediğiniz konsept, davetlilerinize sunmak istediğiniz isme özel hediyeler, gelin kaftanınız, kına tahtınız,davulcunuz,lokumcu güzeliniz, hint kınacınız, profosyonel dans ekibi, nedimeleriniz, arkadaş kaftanlarınız, görsel Showlar, Damat bey ve arkadaşları için kıyafetler, taçlar, mumlar, kına tepsiniz, Osmanlı şerbeti güğümü ve ikramı ve daha fazlası… Düşlediğiniz gibi bir kına gecesi size ve davetlilerinize sunulacaktır. Size de  gece boyunca kına gecenizin tadını çıkarmak kalacaktır.

 

Kına Organizasyonu :

 

Ya arkadaşlarım eğlenemezse, ya kına gecem sıkıcı geçerse diye düşünüyorsanız eğer… İşte tüm bu kaygılarınızı önlemek için kına geceniz boyunca ekibimiz ile harika sunumlar sergiliyor, profosyonel dans ekibimiz çalışmalarını özenle hazırlıyor ve arkadaşlarınızın da bu danslara katılmasını sağlıyoruz. Dans konusunda tecrübeli ekibimiz ile kına gecenize ayrı bir renk katıyoruz.

Hiçbir detayı şansa bırakmadan sizin ve misafirlerinizin kusursuz bir gece geçirmenizi sağlıyoruz.

Öncelikle balıkesir olmak üzere Türkiyenin çeşitli illerinde kına organizasyonu anlamında kına dans ekiplerimiz başta olmak üzere her bütçeye uygun kına gecesi organizasyonu yapıyoruz.

 

 

Kına geceniz sizin en özel gününüz. Kendi kına gecenizde hiçbir ayrıntıya takılmadan doyasıya eğlenmek ve konuklarınıza farklı bir gece yaşatmak elinizde.

 

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, kına ekibimiz  ve size özel tasarımlar, kaftanlar  ve süsleme ve kına gecesi  dekorları ile  konuklarınıza farklı ve unutulmaz bir kına gecesi yaşatmak için hizmet veriyoruz.